Piana kanadyjska

Piana Kanadyjska Demilec

piana kanadyjska

Piana Kanadyjska od Demilec to najwyższe światowe standardy. Szanowana instytucja jaką jest Kanadyjskie Stowarzyszenie Wykonawców Pian Poliuretanowych (CUFCA) szacuje, że izolacja pianą kanadyjską jest instalowana co roku w między 300 000 a 400 000 kanadyjskich domów. Liczba ta rośnie od 30 do 40 procent każdego roku w ciągu ostatniej dekady. Zaletą tego produktu jest to, iż izolacja z pianki może zgodnie z CUFCA zmniejszyć koszty ogrzewania nawet o 50 procent. Produkt uzyskał również aprobatę w różnych programach telewizyjnych dotyczących renowacji domów oraz od znanych osobistości z branży budowlanej.

W Kanadzie wykonawca izolacji wymaga odpowiedniego przeszkolenia i certyfikacji, aby instalować pewne rodzaje izolacji z pianki natryskowej. Wraz ze wzrostem popularności izolacji wzrosła także liczba licencjonowanych instalatorów. Według CUFCA stowarzyszenie otrzymuje zaledwie garść skarg od konsumentów na problemy z izolacją. Jednakże nie zmienia to faktu, iż Stowarzyszenie zaleca konsumentom ostrożny wybór instalatora i sprawdzenie gwarancji jakie oferuje wykonawca.

Nowoczesna izolacja z pianki natryskowej zapewnia wyjątkowe oszczędności energii, które zwiększają zwrot z inwestycji w przemyśle mieszkaniowym, handlowym, przemysłowym i rolniczym. Pianka natryskowa oferuje wysoką wydajność i trwałe korzyści w porównaniu z klasycznymi materiałami. Piana kanadyjska zapewnia wykonawcom oraz inwestorom większą elastyczność i pomaga osiągać lepsze wyniki przy projektowaniu domów. Zapewnia również przewagę nad konkurencją poprzez swoje bardzo wysokie parametry izolacyjne.

Bezpośrednie i długoterminowe korzyści izolacji pianki natryskowej znacznie przewyższają początkowe koszty związane z instalacją.

Inwestując w piana kanadyjska w twoim domu:

– Zyskaj znaczne oszczędności w zakresie ogrzewania i klimatyzacji co miesiąc, w niektórych przypadkach nawet o 50%!
– Popraw efektywność energetyczną domu
– Zapewnij Tobie i Twojej rodzinie ciepło w zimie, chłód w lecie i komfort przez cały rok
– Zmniejsz ryzyko przeciągów, gorących lub zimnych miejsc w budynku

Artykuł na temat amerykańskich oraz kanadyjskich pian poliuretanowych w Polskim Portalu Izolacji Natryskowych.
Bądź pewny co dostajesz czyli piany z USA i Kanady.

Polecamy Amerykańskie i Kanadyjskie Piany Poliuretanowe które są w naszej ofercie.