Pianki poliuretanowe
idealne dla rolnictwa

Pianka poliuretanowa jest idealnym materiałem do termoizolacji każdego rodzaju przestrzeni ze względu na swoje właściwości. Dodatkowo natrysk pianą PUR jest całkowicie obojętny dla produktów spożywczych, tak więc nie ma żadnych przeciwwskazań do przechowywania w tak zabezpieczonym budynku warzyw i owoców. Poliuretan w żadnym stopni nie wpłynie na świeżość towarów.

Pianka PUR jest materiałem wręcz idealnym do termoizolacji obiektów takich jak chłodnia. Dzięki swojej obojętności na procesy zachodzące w produktach spożywczych jest bardzo chętnie wybierana przez rolników oraz wszelkiego rodzaju hurtowników zajmujących się sprzedażą warzyw i owoców. Daje gwarancję długotrwałej świeżości i odpowiedniej temperatury panującej wewnątrz izolowanych pomieszczeń.

Szybka Realizacja

Docieplenie poddasza w domu jednorodzinnym można wykonać w ciągu jednego dnia.

Brak łączeń

Pianka poliuretanowa nie posiada łączeń przez co nie pojawiają się mostki termiczne.

Gwarantują Oszczędność

Izolacja pianką to inwestycja która gwarantuje różnicę w rachunkach za ogrzewanie.

Izolacja Kurników i Izolacje Przeciwskropleniowe

Dotychczas stosowano różne metody izolacji kurników, ale żadna z nich nie może równać się ze stosunkowo nowym rozwiązaniem, jakim jest natryskowe nakładanie pianki PUR. Dzięki jej niesamowitym właściwościom możliwe jest utrzymanie odpowiedniego mikroklimatu, wilgotności oraz temperatury wewnątrz pomieszczenia hodowlanego. Dodatkowo termoizolacja przy pomocy piany PUR zapobiega zawilgoceniu ściółki i przekłada się na efektywność finansową hodowli.

Wilgotność jest głównym wrogiem każdego kurnika. Zwierzęta mieszkające w nieodpowiednio izolowanym kurniku są podatne na choroby zakaźne, pasożytnicze, zapalenia płuc itp. Na szczęście z pomocą pianki PUR, kwestia wilgotności nie będzie stanowić już problemu. Warto też wspomnieć o tym, że prawidłowo wykonana izolacja termiczna z wykorzystanie poliuretanu to gwarancja pozbycia się skropleń na poszczególnych elementach kurnika. Jest to bardzo ważne, ponieważ często to one są przyczyną pleśni i grzybów naściennych, które również zagrażają zdrowiu kur.

Jeżeli więc szukacie odpowiedniej metody do temroizlacji kurników, koniecznie zdecydujcie się na piankę poliuretanową. Jest ona łatwa w montażu i daje gwarancję stworzenia idealnych warunków rozwoju.

Darmowa Wycena