Izolacja fundamentów

Piany Pur Demilec Polska najlepsza dostępna izolacja fundamentów.

Stanowiący bazę Twojego domu fundament wymaga niezwykle starannego wykonania izolacji, tak by cała konstrukcja mogła funkcjonować w sposób poprawny i efektywny. Hydroizolacje fundamentów zrealizowane w nieodpowiedni sposób mogą przynieść wiele negatywnych skutków. Wspomnieć należy między innymi o braku bariery, która chroniłaby przed przenikaniem wilgoci przez warstwę izolacyjną, a która prowadzi do rozwoju grzybów i pleśni na ścianach. Innymi przykrymi następstwami źle działającej hydroizolacji fundamentów jest też osłabienie konstrukcji obiektu, niszczenie ścian, obniżona efektywność termiczna i tym podobne.

Szybka Realizacja

Docieplenie poddasza w domu jednorodzinnym można wykonać w ciągu jednego dnia.

Brak łączeń

Pianka poliuretanowa nie posiada łączeń przez co nie pojawiają się mostki termiczne.

Gwarantują Oszczędność

Izolacja pianką to inwestycja która gwarantuje różnicę w rachunkach za ogrzewanie.

Jeśli zależy nam, by trwała i solidna konstrukcja fundamentów domu lub każdego innego obiektu nie została osłabiona przez wilgoć czy inne szkodliwe uwarunkowania środowiskowe, konieczny jest skrupulatny wybór materiału izolacyjnego o odpowiednich parametrach, w szczególności przeciwwilgociowych i termoizolacyjnych, oraz o dużej odporności na środki chemiczne i uszkodzenia mechaniczne.

Izolacja fundamentów z zastosowaniem zamknięto-komórkowej piany z oferty Demilec Polska to optymalne zabezpieczenie Twoich fundamentów przed wilgocią, które zapewnia niesamowitą szczelność. Równie ważna jest łatwość samej aplikacji – systemu nie trzeba mocować, co pozwala w znacznym stopniu na skrócenie czasu realizacji prac. Ponadto, nasze produkty wykazują bardzo dobrą przyczepność podczas aplikowania natryskowego i dzięki temu tworzą spójną i wytrzymałą na zewnętrzne czynniki warstwę, która korzystnie wpływa na konstrukcję fundamentów.

Darmowa Wycena