Jeśli zapytasz dlaczego nas wybrać odpowiemy, że to proste razem z nami stworzysz zdrowy, bezpieczny i oszczędny dom.

Szybkie w aplikacji

Natrysk wykonuje się z wykorzystaniem specjalistycznego agregatu. Dziennie można zaizolować do 250m2. Plusem systemów natryskowych jest szybka termoizolacja i bezspoinowa hydroizolacja jak również możliwość natrysku pianki poliuretanowej na stare podłoże bez jego usuwania.

Obniżają rachunki

Oszczędność płynąca z wykonania izolacji natryskowej pianką poliuretanową dochodzi do nawet 50% kosztów ogrzewania i klimatyzacji budynku. Efektywność izolacji powoduje, że początkowy koszt ocieplenia zwraca się dużo szybciej niż w przypadku zastosowania innych metod ocieplenia.

Przyjazne środowisku

Izolacja pianką nie posiada zapachów, ogranicza napływ kurzu i alergenów, nie pyli i nie wydziela szkodliwych substancji niszczących warstwę ozonową. Pianka to również materiał odporny na pleśń, rozrost grzybów i szkodniki dla których nie stanowi żadnych wartości odżywczych.

Zapewniają ciszę

Ciepłe i ciche domowe otoczenie to podstawa komfortu dzisiejszych czterech kątów. Dzięki zastosowaniu izolacji natryskowej pianką poliuretanową możemy cieszyć się nie tylko ciepłem, ale również ciszą gdyż stanowi ona również izolacje akustyczną ograniczając hałas z zewnątrz do minimum.

Masz pytania ?